Relax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Relax

Dobro Dosli
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Andjeo ili Djavolak?

Ići dole 
AutorPoruka
jelena85
V.I.P
V.I.P
jelena85


Broj poruka : 62
Godina : 39
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 09.10.2008

Andjeo ili Djavolak? Empty
PočaljiNaslov: Andjeo ili Djavolak?   Andjeo ili Djavolak? I_icon_minitimePet Okt 17, 2008 11:47 am

Andjeo ili djavolak?
Kako da se ponasas prema Njemu? Jesi li u fazonu andjela ili djavolka? Da li da budeš ultimativna dobrica ili da mu ipak pokazes ko je gazda?

Opet si bila dobra prema nekom frajeru, dala si mu "srce na dlanu", i ko zna sta sve jos, a ono - mucak? Slomio ti je srce, izvredjao te je, ponasao se prema tebi kao da si nize bice i - otisao? Pa, sta je, bre, to sa tim tipovima, kog djavola? Zarekla si se da vise nikada neces biti dobra prema nekom frajeru. Svi su oni isti! Treba ih samo kulirati i iskoriscavati! Odlucila si da izigravas cool ribiku hladne glave i jos hladnijeg srca, kad ono - tvoj frajer je pobesneo, posvadjali ste se, prevario te je, mucio, ostavio. I ovaj! Pa, u cemu je fora? Sad vise ne verujes nikome. Ali, ne znas sta da radis: bez obzira na to da li si prema frajeru dobra kao 'lebac ili opaka kao, khm, prava kucka, u oba slucaja nastradas. Kako dalje kroz zivot?Elem, ovako stvari stoje: frajeri nisu svi isti (aaa, otkrila Ameriku, a?), vec grubo mozes da ih podelis u dve osnovne podgrupe: oni koji vole sebe i oni koji ne vole sebe. Ovu prvu nazvaćemo narcisi, a drugu... paa, mazohisti je super ime za njih. A videces i zasto. Hajde da ih opišemo.

NARCIS Ovaj covek, brate mili, voli sebe. I voli da neko bude dobar prema njemu. Dok je bio decak, mamica mu je stalno govorila da je najlepsi, najbolji, najpametniji... I on ti u to duboko veruje! Kako sretne koju cicu, od nje trazi da mu ponavlja ono sto mu je mama utuvila u glavu: da je super. Kad mu kazes "Volim te!", kad se mazis i umiljavas, on te voli. Kad mu kazes da je super faca, on te obozava, skida ti zvezde s neba, vodi svuda, kupuje sladoled i vodi ljubav s tobom k'o poblesaveo. Odmah i on tebi daje hrpu komplimenata jer je navikao da se ljubav ljubavlju vraća. Kad mu se neka riba nasmesi, on kaze: "Aha, ova riba me gotivi. Svaka joj cast! Ima ukusa! Provalila je ko je ovde najjaci frajer!". Ako ga kuliraš i bezis, on je besan, iznervira se sto mu stvari izmicu i odustaje. Neće te juriti narcis, duso. On startuje one koje mu se nasmese. Zato, na osnovu malih gestova, testiraj ga - da li je on Narcis i, ako jeste, prebaci se na taktiku "cile-mile". I opusti se. I prepusti. I deli mu komplimente. I ocekuj komplimente, putovanja, cokolade i seks.


MAZOHISTA Ovom tipu frajera je jos kao sasvim malom decaku utuvljeno u glavu da on "nije dobar decko" i da ga treba kazniti. On to prenosi, kao fotokopirom, i na odnose sa ribama: ako me kritikujes, ako me kuliras i govoris mi da sam nula, ti si super, jer i sam znam da ne valjam! Duboko sam u sebi nula iako se drzim pred tobom kao frajercina i maco-men. I zato cu te juriti iako su ledena i odbojna. Ako si dobra prema meni, mora da si notorna gluperda jer nisi skapirala da sam ja debil koga treba da mucis i kuliras! Zato ću te maltretirati i ostaviću te na kraju. Takav tip ne voli prepustanje, komplimente, ne voli da mu sve das i da mu se otvoris. To mu je dosadno, kaze. A, u stvari, oseca da ga ne kaznjavas dovoljno. Ne onoliko koliko bi on hteo i voleo. E, to su ti oni tipovi koji izgledaju kao najjace face u gradu, a izgube glavu za nekom ledenom barbikom koja izgleda opasno i koja im vazda bezi. Ne daj mu ni cokoladicu, ni mnogo osmeha, ni srce, ni telo. Pusti ga da se krcka. Ako ga razmazic, samo ces ga oterati.


Savet za rukovanje muskarcima

Testiraj ga!

Otkrij u koju grupu spada tvoj dragi. Jednom ga najgroznije iskuliraj a jednom mu se maksimalno dodvori. Vidi kako reaguje na tvoje postupke. Ako je, kad si ga iskulirala, postao hladan i besan, a kad si mu se umilila i prepustila, počeo da se "topi", to je narcis. Ako je na tvoje "kuliranje" poceo da te juri i moli, a na tvoje mazenje i komplimente da se udaljuje i postaje hladan i neuhvatljiv, on je mazohista. A sada, dobro prouci tekst, i znaces sta treba da radis!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jelena85.piczo.com
 
Andjeo ili Djavolak?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Relax :: Zezanje ( : :: Zenski Kutak-
Skoči na: